Web Tasarımı
AnaSayfa İletişim
 
   
 
web tasarımı 

HİZMETLER


Red Bilişim ile çalışın, stressiz çalışın...

RedDestek, Red Bilişim kalitesi ile sunulan IT destek hizmetinin yeni adı.

Reddestek IT destek hizmetleri ile, olası problemlerinizi siz daha farketmeden tespit ediyor ve önlüyoruz. Siz hangisini tercih ederdiniz; Problemlerinizle oluştuğunda ilgilenilmesini mi yoksa daha oluşmadan engellenmesini mi? Reddestek Proaktif IT destek hizmeti ile biz size ikincisini sağlıyoruz.

IT altyapınızda oluşacak problemler nedeniyle zaman kaybetmek istemiyorsanız, bizi 0212 211 12 66 numaralı telefonlarımızdan arayın veya bize bilgilerinizi iletin, biz sizi arayalım.


Proaktif IT Destek Hizmeti
Reddestek IT destek hizmetleri ile, olası problemlerinizi siz daha farketmeden tespit ediyor ve önlüyoruz.

Siz hangisini tercih ederdiniz; Problemlerinizle oluştuğunda ilgilenilmesini mi yoksa daha oluşmadan engellenmesini mi?
 
 
Ağ Yönetimi
Bilgisayar ağınız hakkında gereken herşeyi biliyor musunuz?

Donanımlarınız, yazılımlarınız ve lisanslarınız, tüm bunların konfigürasyonu ve gerçekte işinizin ihtiyaçlarını ne kadar karşıladığı hakkında neler biliyorsunuz?
 
 
Ağ - Sunucu Kurulumu
Bilgisayar ağınız eski ve ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz mi? 10 yılı aşkın deneyimimiz ve gerçekleştirdiğimiz çok sayıda kurulum ile işinizin ihtiyacı olan yeni altyapının analizinden temin edilip kurulmasına kadar tüm aşamaları sizin için gerçekleştiriyoruz.
 
 
Ağ Güvenliği
Bilgisayar sistemlerinizin güvenliğini sağlamak, IT hizmet sağlayıcınızın en önemli sorumluluklarından biridir. Tüm müşterilerimiz, gerçekleştirdiğimiz standart ve özel uygulamalardan edindiğimiz internet ve ağ güvenliği konularındaki tecrübelerimizden faydalanmaktadır.
 
 
Teknoloji Ürünleri
İhtiyaç duyduğunuz her türlü teknoloji ürünü için, ürün seçiminden satınalmasına ve kurulumuna her aşamada size hizmet veriyoruz.
 
 
Yazılım Hizmetleri
İhtiyaç duyduğunuz her türlü özel yazılım için bize başvurabilirsiniz.
 
     
Tel: (0212) 211 12 66 Faks: (0212) 213 76 84
Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 Mecidiyeköy/İstanbul
© 2004-2018 RedBilişim
Tüm hakları saklıdır.