Web Tasarımı
AnaSayfa İletişim
 
   
 
Tüm Referanslar
Hizmetler
  Proaktif IT Destek Hizmeti
  Ağ Yönetimi
  Ağ - Sunucu Kurulumu
  Ağ Güvenliği
  Teknoloji Ürünleri
  Yazılım Hizmetleri
Entek Otomasyon

Entek Otomasyon

www.entekotomasyon.com.tr

. Sözleşmeli Teknik Servis ve Danışmanlık
. Yazılım Geliştirme (Web Tabanlı Teklif Sihirbazı)
. Web Barındırma

ENTEK  HAKKINDA

Entek Şirketler Grubu,

1986’dan beri endüstriyel otomasyon konusunda bir arada çalışan bir ekip tarafından 1993 yılında, pnömatik konusunda dünya lideri olan Japon SMC firmasının Türkiye distribütörlüğünü alan Entek Pnömatik Ltd Şti. ile ilk firmasını açmıştır.

Endüstriyel otomasyondaki yaygın tecrübesi sayesinde entek ailesine otomasyon teknolojileri konusunda yine bir dünya lideri olan KEYENCE firmasının temsilcisi Entek Otomasyon Ltd. Şti. 2004 yılında katılmıştır.

2004 yılının Kasım ayında ise otomasyon eğitim teknolojilerini SMC IT (International Training) aracılığıyla Türkiye'deki teknik okullara ve fabrikalara taşıyan Entek Eğitim Teknolojileri, Danışmanlık AŞ.Türkiye'de endüstriyel otomasyonda güvenilir mühendislik hizmeti sağlayan köklü bir kuruluştur.

Türkiye Endüstrisine Kapsamlı Otomasyon Hizmeti

ENTEK OTOMASYON ÜRÜNLERİ, algılama teknolojilerinde dünya lideri KEYENCE'in Türkiye temsilcisidir. KEYENCE, dünyanın en büyük 500 firması arasında yer alan, algılama teknolojileri konusunda dünyanın en büyük firmasıdır. Endüstriyel otomasyonda farklılaşan imalat teknolojileri ve ihtiyaçları çerçevesinde sürekli algılama çözümleri üreterek Türkiye endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ENTEK PNÖMATİK, pnömatikte dünya lideri SMC'nin Türkiye temsilcisidir. SMC, sektörünün öncüsü ve dünyanın en büyük üreticisi olarak 500.000’den fazla çeşitte ürün imal etmekte ve dünya çapında en yakın rakibinin iki katından fazla satış yapmaktadır. Firmamız da bu sorumluluğun bilincinde Türkiye'nin bu gelişimin dışında kalmaması için teknolojiyi yakından takip etmekte ve dünyadaki gelişmeleri hızla ülkemizdeki kullanıcıların hizmetine proje ve teknik destekle sunmaktadır.

ENTEK EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ, SMC IT'nin (International Training) Türkiye temsilcisidir. SMC IT, endüstride sürekli gelişen imalat teknolojilerini anlar, bu teknolojilerin otomasyon piramidindeki hiyerarşisine göre teknik okullarda beceri odaklı öğretilmesini ve uygulanmasını sağlayacak eğitim setleri hazırlar. Türkiye endüstrisinde farklı sektörlerde firmamız uygulamalı teknoloji ve beceri eğitimleri de sunmaktadır.Hizmetler & Ürünler
  Ağ Yönetimi
  Yazılım Hizmetleri
 
     
Tel: (0212) 211 12 66 Faks: (0212) 213 76 84
Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 Mecidiyeköy/İstanbul
© 2004-2018 RedBilişim
Tüm hakları saklıdır.